Конкурси, проєктна діяльність


USAID оголосило умови відбору 25 громад для участі у Програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

15 червня, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило умови конкурсного відбору 25 об’єднаних громад для участі у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У конкурсі можуть взяти участь громади Чернівецької, Чернігівської та Запорізької областей. Заявки прийматимуть до 20 липня 2020 року. Участь у Програмі DOBRE допоможе об’єднаним територіальним громадам ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян.

«USAID є багаторічним партнером України у процесі поліпшення місцевого самоврядування та забезпечення кращих умов життя для українців. Протягом декількох років ми підтримуємо законодавчу та фіскальну децентралізацію. Зараз, ми працюємо над розвитком нових об’єднаних територіальних громад України у рамках Програми DOBRE, – зазначила виконуюча обов’язки місії USAID Сюзан Кутор, – Насьогодні, допомога USAID надається у 75 об’єднаних територіальних громадах у семи областях, де проживають 850000 мешканців. Багато із цих громад стали взірцевими у галузі місцевого самоврядування в Україні. Ми бачимо прогрес, який досягнули ці об’єднані територіальні громади. Ми отримали багато запитів від інших громад та областей щодо участі у Програмі USAID DOBRE. І ми їх почули. Тож я із задоволенням оголошую сьогодні, що USAID надасть додаткові 17 мільйонів доларів Програмі DOBRE для розширення зусиль для співпраці із додатковими 25 об‘єднаними громадами у трьох нових цільових областях: Чернігівській, Чернівецькій та Запорізькій. Це збільшить кількість громад, яким USAID надає допомогу до 100, та областей, у яких працює Програма DOBRE. Окрім того, DOBRE розпочне підтримку розробки ініціатив конкретних положень на національному рівні. Мета – зробити децентралізацію повсюдною реальністю в Україні».

Протягом наступних двох тижнів  Програма DOBRE проведе додаткові інформаційні онлайн-зустрічі для представників громад трьох областей.

Для участі у конкурсному відборі Програми USAID DOBRE, громадам необхідно ознайомитися із умовами відбору та заповнити заявку –  завантажити документи тут.

Джерело https://uacrisis.org/uk/25-gromad-dlya-uchasti-u-programiАвторка ілюстрації Костик Галина
З 27 травня по 22 червня 2020 року у соціальних мережах пройде конкурс #Вірш_у_кадрі, головною метою якого є популяризація найкращих надбань української класичної та сучасної поезії, збільшення україномовного контенту у популярних соціальних мережах.

«Форум видавців» проводить конкурс спільно з книжковими блогерами: Іриною Юрченко, Тетяною Морарь та Лілією Гордієнко.

Тема конкурсу: «Кохання». Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком від 18 до 102 років. 

Період проведення конкурсу: 27 травня – 22 червня 2020 року.

Переможців оголосимо 22 червня 2020 року на офіційному сайті «Форуму видавців» (bookforum.ua) та на сторінках громадської організації у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм».

Переможець або переможниця конкурсу отримає брендовану футболку і торбу книжок від «Форуму видавців».

Вибір переможця-читця відбудеться за рішенням експертного журі, яке буде враховувати відповідність темі, креативний підхід,  формат подачі та загальне враження від відеоролика.

Зареєструватись на участь у конкурсі можна з 27 травня по 12 червня 2020 року за посиланнямcutt.ly/UyPK5kV

Положення про конкурс

1.      Читець має вивчити напам’ять обраний вірш/уривок з вірша. Читання з будь-якого носія для участі у конкурсі не приймається.

2.      Записати відеоролик з декламуванням вірша/уривка. Тривалість відеоролика не має перевищувати 3 хвилини. Креативний підхід заохочується.

3.      Відеоролик викладається в обліковому записі в одній із соціальних мереж: Фейсбук, Інстаграм, Тік Ток або Ютуб, з вказанням хештегів Конкурсу – #Вірш_у_кадрі, #Knygomania, #Книгоманія, #ФорумВидавців

До конкурсу приймається не більше 5 відеороликів від одного Читця.

За детальною інформацією щодо конкурсу ви можете звертатись на пошту: smm_manager@bookforum.com.uaПрес-клуби бібліотек проєкту ПУЛЬС/IREX запрошують бібліотекарів ОТГ взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека + громада: разом до успіху і розповісти власну історію успіху, яка повязана із співпрацею бібліотеки з мешканцями громади, громадськими активістами чи спілками, ЗМІ, органами місцевого самоврядування. В розповіді учасники мають приділити найбільшу увагу тому, як співпраця сприяла розвитку та добробуту громади.
  За найкращими історіями буде розроблено професійний медіарепортаж, а автори – переможці конкурсу будуть запрошені на фінальний захід проєкту «ПУЛЬС».
Умови конкурсу:
1. Створити допис з історією успіху з зазначенням теми «Бібліотека + громада: разом до успіху!» на Facebook-сторінці бібліотеки (обсяг тексту – від 300 до 400 слів), додати світлини.
3. Зареєструвати свою заявку за лінком: https://forms.gle/RqDNJ2Y6qsi3H9SZ9
Реєстрація триватиме до 17 квітня 2020 року.
Підсумки конкурсу будуть оголошені на Facebook-сторінці «МОЯ ГРОМАДА – МІЙ ДОБРОБУТ» 24 квітня 2020 року.
   Довідка: Проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проєкт інформує про суть реформи та підтримує заходи, що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Катерина Вірютіна, ментор проєкту ПУЛЬС/IREX Тел.: 38(099)20-14-999 e-mail: virutinaxdnb@gmail.com Анна Бондаренко, ментор проєкту ПУЛЬС/IREX Тел.: 38(098)72-99-181 e-mail: biblioanetka@gmail.com
                    

➤➤➤
Конкурс мініпроєктів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії»
   Міжнародна неурядова організація Internews в партнерстві з Академією української преси запрошує до участі у конкурсі на отримання мінігрантів. У рамках конкурсу будуть підтримані проєкти, які сприятимуть розвитку медіаграмотності.
Пріоритетні теми конкурсу:
  • інструменти медіаграмотності (критичне мислення, фактчекінг, аналіз медіатекстів, ціннісний аналіз тощо) під час інфодемії;
  • формування навичок оцінки та інтерпретації медійної інформації задля розпізнавання маніпуляцій, в тому числі в сфері наукової інформації.
Пріоритетні види діяльності:
Конкурсні проєкти можуть включати, але не обмежуватися проведенням освітніх семінарів, тренінгів, воркшопів, таборів, баркемпів, освітніх квестів, створенням різноманітних ігор-імітацій тощо, в тому числі у дистанційній формі.
Цільова аудиторія: громадяни України.
Хто може податись: публічні бібліотеки, приватні підприємці, які надають освітні послуги.
Фінансові умови: бюджет проєкту має складати максимально 3 000 доларів США.
Як податись: заявники повинні надіслати проєктну пропозицію та деталізований бюджет проєкту на електронну адресу асистента проекту Валерії Рябик: valeriark@aup.com.ua, вказавши в темі листа «На конкурс мініпроєктів Інструменти медіаграмотності під час інфодемії».
Останній термін подання заявок: 10 квітня 2020 року.
Результати конкурсу будуть оголошені на вебсайті АУП (www.aup.com.ua) та надіслані на електронні адреси заявників 1 травня.

➤➤➤
   Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2020». Проводиться спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Звання «Бібліотека року» присвоюється бібліотеці за кращий впроваджений інноваційний проєкт, що підтверджується відповідним дипломом. Термін подання документів – до 1 вересня 2020 року. 
   Умови конкурсу викладені у на сайті https://ula.org.ua/news/4543-konkursy-ta-vidznaky-vho-ukrainska-bibliotechna-asotsiatsiia-u-2020-r

➤➤➤
  Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2020»  проводиться Президією та Молодіжною секцією ВГО Українська бібліотечна асоціація. Участь у Конкурсі можуть брати молоді бібліотечні фахівці віком до 35 років, які мають стаж роботи у бібліотеці не менше 1 року. Термін подання заявки на І етап конкурсу –до 1 вересня 2020 року. Умови конкурсу викладені у на сайті https://ula.org.ua/news/4543-konkursy-ta-vidznaky-vho-ukrainska-bibliotechna-asotsiatsiia-u-2020-r    
    Конкурс відбувається у два етапи. І-й етап проходить з 01.04.2020 р. по 01.09.2020 р. ІІ-й етап – з 1.09.2020 р. по 19.11.2020 р.  
   Під час І-го етапу Конкурсу учасникам необхідно проаналізувати свою професійну діяльність та до 01.09.2020 р. заповнити онлайнову заявку. Заявка передбачає написання есе про професійний та громадський досвід заявника. Критерії оцінки есе викладені на сайті https://ula.org.ua/news/4543-konkursy-ta-vidznaky-vho-ukrainska-bibliotechna-asotsiatsiia-u-2020-r 
   Для участі у ІІ-му етапі Конкурсу журі буде відібрано трьох номінантів, які до 30 вересня 2020 р. отримають відповідного електронного листа. ІІ-й етап Конкурсу у формі змагання пройде під час щорічної Конференції УБА 19-20 листопада 2020 р. Переможець Конкурсу буде обраний шляхом відкритого голосування учасників Конференції.   Немає коментарів:

Дописати коментар