Про відділ

   Науково-методичний відділ надає методичну та практичну допомогу в організації бібліотечного та інформаційного обслуговування, бере участь у формуванні регіональної бібліотечної політики, у розробленні та сприянні реалізації державних програм щодо розвитку бібліотечної справи.
   Відділ виконує функції методичного та координаційного центру для публічних бібліотек Чернігівської області з питань бібліотекознавства. Відділ узагальнює, вивчає та рекомендує до впровадження інноваційні форми бібліотечної діяльності. Організовує методичну, консультативну та практичну роботу з питань розвитку бібліотечної справи та безперервної освіти бібліотечного персоналу. Готує та видає широкий спектр методичних посібників з актуальних теоретичних питань бібліотечної справи.
   Проводить регіональні і локальні бібліотекознавчі соціологічні дослідження, бере участь у всеукраїнських професійних дослідженнях. Підтримує творчі зв’язки з бібліотечними закладами України з метою професійного спілкування та подальшого ділового співробітництва. 
   Здійснює бібліотечне, бібліографічне і фактографічне обслуговування з питань бібліотечної справи і бібліотекознавства.

Немає коментарів:

Дописати коментар